[UPDATE] Velký zářijový update fóra

Technická podpora pro Fórum a web 4id.cz. Stížnosti, požadavky/requesty či návrhy směřujte sem, zde je vhodné místo, všude jinde budou bez výhrad mazány!
Pravidla fóra
Toto je sekce technické podpory. Pro naléhavé případy kontaktujte administratora na síti ICQ: 268812607 nebo Skype: ondra.kosik

[UPDATE] Velký zářijový update fóra

Příspěvekod Kyller » 160134ASEP11

Jistě jste si všimli že na fóru se mnoho změnilo. Další nové vlastnosti budu postupně přidávat dle možností a kompletnosti. A co se 160000BSEP11 na fóru všechno změnilo?

1) Časové kódy dle MIL specifikací

Všechny časy a data jsou nyní VŠEM UŽIVATELŮM dle MIL formátu (jak jsme se učili na cvičeních).

Pro ty co neví, příklad: 27 14 00 B OCT 11 = 27.října 2011 14:00

Pokud opravdu nechcete toto nastavení, lze si nastavit klasické evropské zobrazení data a času.

Uživatelský panel > záložka Nastavení > Osobní nastavení > Formát data

Zde v roletkovém menu vyberte formát, doporučuju 16 SEP 2011 00:00

Pokud jste hooah, a klasika je pro vás nudná, vždycky se MIL formát dá nastavit volbou „vlastní” a do pole níže vepsat následující kód:
Pro letní čas: dHi\BMy
Pro zimní čas: dHi\AMy

Poznámka: Z technických důvodů, i když máte nastavenou češtinu, jsou zkratky měsíců anglicky. Tedy např. září: zář = sep, lis = nov...apod.

Poznámka 2: Ano, vím o tom, měsíce zimního času mají taky kód B, a je to špatně. Bohužel jazyk PHP (a jeho funkce date) nezná americké vojenské kódy časových pásem, tedy vždy se změnou času na letní/zimní budu měnit písmenko, dokud nenajdu řešení, které by nekončilo errorem. Zde buďte prosím tolerantní.

2) Masivní pročištění příspěvků, zvláště na veřejných sekcích

To bylo již dlouho na pořadu dne, jenom jsem se k tomu nedokopal. Díky Dranelovi za motivaci. ;)

3) Nová sekce Market

Jaktože mně to nenapadlo dřív? Zde je Market, pravidla jsou jasná. Je tam aktivované autočištění, aby staré nabídky nepřekážely. Také jsem tam přenesl některá témata z Guns & Gear.

4) Drobné úpravy šablony

Trochu jsem vylepšil kontrasty některých prvků. Možná si toho ani nevšimnete, ale mělo by to zlepšit čitelnost.
CPL Andy "Kyller" Kosík, retired
former TL, 1/A/1-22INF, 4ID
Keep chargin'!
Kyller
Corporal
Corporal

Unit: 1/1/A/1-22IN, 4ID(M)
Position: Retired

Re: [UPDATE] Velký zářijový update fóra

Příspěvekod dranel91 » 171103ASEP11

Supr práce. Koukám, že zmizel Archiv. Na to jsem chtěl upozornit už dříve, že je to zbytečná práce navíc, že stačí ty stará témata prostě nechávat být a ony zapadnou. Zase jich tu není tolik, aby to nějak zpomalovalo DB. Každopádně v nich jde ale vždy vyhledávat a kdokoliv takové téma může oživit.
dranel91
Junior guest

Unit: N/A
Position: N/A

Příspěvekod Kyller » 171700ASEP11

Archiv nezmizel, jen na něj nemíš práva, protože ho vlastně nepotřebuješ. :wink2:
CPL Andy "Kyller" Kosík, retired
former TL, 1/A/1-22INF, 4ID
Keep chargin'!
Kyller
Corporal
Corporal

Unit: 1/1/A/1-22IN, 4ID(M)
Position: Retired

Příspěvekod dranel91 » 221613ASEP11

Tak v tom případě beru svůj kladně hodnotící příspěvek zpět. :down: :wink2:
dranel91