Scott

Hyde park. ZDE se diskutuje.
Pravidla fóra
Odkazy mimo tento server dávejte do pole [CODE] !

Pro NEČLENY 4ID: Flamewar, flood a spam sem nepatří! Porušení základních pravidel slušného chování se rovná IP BANu!

Scott

Příspěvekod Scott » 041516AJUN14

Čau,
abych uvedl některé věci na pravou míru, Pokud si někdo myslí že simuluju nebo se jen chci vymlouvat tak ať snad ani nečte dál. :*

A proty co zůstali, všichni víte že sem loňské BCT nedokončil ze zdravotních důvodů a pak sem až do listopadu marodil, Mám problém se zády res. vyhřezlé ploténky a není to vůbec dobré. Po loňské rehabilitaci to již vypadalo dobře až do letošního března kdy sem skončil v nemocnici na neurologii se zánětem nervů v oblasti bederní páteře. Momntálně sem ve stavu schopném chodit do práce a čekám na MR ( magnetickou rezonanci ) která rozhodne o mém stavu co dál. Spíš se rozhodne jestli operovat hned, nebo ještě pár let počkat. Zatím chodím na různá cvičení rehabilitace a podstupuju se ne moc příjmné lečbě ale dělám vše preto abych se k Vám mohl vrátit. Ovšem nehodlám riskovat to že je mi líp a pojedu si s Váma zařádit a poté skončit opět na marodní. Pro ty pracující a ne závislé na rodičích nemusím vysvětlovat jaká to je v dnešní době komplikace.

Děkuji za pochopení a doufám že až to bude možné přivítáte mě mezi sebou zpět jako plnohodnotného člena.
Scott
Junior guest

Unit: A/1-22IN, 4ID(M)
Position: N/A

Re: Scott

Příspěvekod RawenWerwolf » 050800AJUN14

Velmi pěkné fňukání, nicméně, co se týče tvé blůzy, bych ráda podotkla následující:
Je fakt, že jsem vlivem různých okolností nestihla předat blůzu poručíkovi na M16 před tím, než ses odstěhoval. Každopádně bych ti jí byla ráda předala už mnohokrát, hmmmm ale má to jeden háček, schválně jestli uhodneš jaký...
SPC Jennifer Fernandez
1/A/1-22IN, 4ID(M)

Steadfast and Loyal!
Steadfast and Loyal to the grave!
RawenWerwolf
Guest

Příspěvekod Scott » 051622AJUN14

Přesně tohle sem od tebe čekal, nevím co přesně se v tobě vůči mě pohnulo tímto směrem, a asi ani nemá cenu to zjišťovat. Kdybys byla tak hodná a vzala blůzu sebou teď nebo příští víkend a dali jí LT tak mi jí doveze i s ostatníma věcma. Děkuji.
Scott
Junior guest

Příspěvekod hewson12 » 061122AJUN14

Hele Scott aspoň si se mohl rozloučit na BCT a neutíkat do auto stačilo i od auta zařvat čau, je to slušnost a ktomu že se známe dost dlouho a jezdíme spolu na akce. To si asi s klamal všechny v jednotce že si neřekl ani čau.
hewson12
Junior guest

Příspěvekod Scott » 061608AJUN14

Matěji nic nevíš já se chtěl jít rozloučit a když mě nepustil Lt aspoň sem na Vás na všechny co ste byli na rozcvičce houknoul od vchodu do bunkru.

Tak znova tuto trapnou výmluvu už si zkoušel na oslavě. Nevím proč to říkáš když to vůbec není pravda ! Já ti pomáhal nést věci z bunkru a šel sem za tebou ! (čili sem ti těžko mohl bránit) NIC sem ti nezakázal ani o ničem takovém nemluvil .... naopak sem byl celkem v šoku že si jen prošel nic neřekl ani nehnul brvou a bezeslova odešel do auta .... tak prosímtě se furt nesnaž to házet na mě díky
Scott
Junior guest

Příspěvekod hewson12 » 061704AJUN14

A proč by ti Onill nedovolil se jít rozloučit napiš důvod nebo jak ti to víslovně zakázal povjes. :) :)
hewson12
Junior guest

Příspěvekod Scott » 061810AJUN14

zeptej se Lt proč mi to nedovolil, já se chtěl jít rozloučit Lt mě nepustil, odvedl mě k autu ( chápu to i vrámci toho jak to chodí v reálu, když rekrut nedokončí BCT tak odchází, bez loučení ( a ano sralo mě to) u auta sem mu řekl ať Vás pozdravuje ). Ale to sem řešit nechtěl. Pokud si myslíte že na Vás seru že sem se nechtěl rozloučit a tp. tak si to myslete. Kdo to bude chtít pochopit ten to pochopí, kdo ne tomu to nevysvětlím ani kdybych se na hlavu stavěl.......

Potvrzuji že Scot řekl: "pozdravuj ostatní" Zbytek kategoricky odmítám a označuji ho za za LEŽ !!!
Scott
Junior guest

Příspěvekod hewson12 » 070935AJUN14

No dobře tak zato muže Onill podle tebe.

Paráda O´Neill může prostě za všechno :numberone:
hewson12
Junior guest

Příspěvekod hewson12 » 070936AJUN14

Nebo kdo zato muže podle tebe.
hewson12
Junior guest

Příspěvekod Scott » 081916AJUN14

Matěji jestli nechápeš to co sem napsal v tom příspěvku tak nevím jak jinak ti to vysvětlit, co konkrétně nechápeš na větě: já se chtěl jít rozloučit a když mě nepustil Lt aspoň sem na Vás na všechny co ste byli na rozcvičce houknoul od vchodu do bunkru. a dále pak další:zeptej se Lt proč mi to nedovolil, já se chtěl jít rozloučit Lt mě nepustil, odvedl mě k autu ( chápu to i vrámci toho jak to chodí v reálu, když rekrut nedokončí BCT tak odchází, bez loučení ( a ano sralo mě to) u auta sem mu řekl ať Vás pozdravuje ). Ale to sem řešit nechtěl.

Jak jinak ti to mám ještě vysvětlit?
Scott
Junior guest

Příspěvekod RawenWerwolf » 091331AJUN14

No přesně takovouhle reakci jsem od tebe čekala...
Nicméně by bylo fajn, kdyby sis přestal vymýšlet - sledovala jsem tě při odchodu z BCT celou dobu - od východu až k parkovišti. Nejen, že si na nás "nehouknul", jak tvrdíš, ale ani jsi při odchodu nepřibrzdil a rovnou pádil k autu. Což jsem viděla nejen já, ale vlastně úplně všichni, co tam byli. Obviňuješ poručíka z něčeho, co se vůbec neodehrálo (nehledě na to, že při přímé konfrontaci s tím, co tvrdíš to poručík zcela a jednoznačně popřel - pravdivost jeho tvrzení jasně dokládá i situace při tvém odchodu!)
Vůbec nepopírám, že ti mohlo být opravdu zle, tomu však ale neodpovídá styl tvého odjezdu - pokud by mně bylo tak špatně, jak tvrdíš - požádala bych o přerušení a počkala zda-li to za den přejde nebo ne, nebo (v akutním případě) bych se nechala od Droba naložit do auta a odvézt do nemocnice (alespoň pro nějaké léky, či injekce na zmírnění bolesti). !Rozhodně! bych v tomto stavu nesedla za volant a nejela víc jak 100km do Prahy, protože by to hraničilo s pokusem o sebevraždu. Pokud si tuto cestu mohl bez problémů absolvovat, pak ti ale nebylo tak zle... V tomto ohledu bych ti ráda připomněla pěšácké heslo: "Bolest je tvůj přítel...".
SPC Jennifer Fernandez
1/A/1-22IN, 4ID(M)

Steadfast and Loyal!
RawenWerwolf
Guest

Příspěvekod Scott » 091708AJUN14

Ano sem lhář a simulant, nemam Vás rád, na nikom a na ničem mi nezáleží chci bejt důležitej a zajímavej a proto si vymíšlím a když se o mě náhodou přestane mluvit tak udělám něco podobného jako je založení tohoto topiku a protože mi na Vás tak moc nezáleží, Tak sem jezdil loni když sem mohl, dost často a ne jen na akce a cvičení ale i na pracáky. Asi sem na tom tak zle že mam zapotřebý tohle všechno dělat jen aby se tu do mě mohl někdo navážet a utvrzovat mě v tom že sem simulant, nikdy nikomu nepřeju zažít to co sem zažíl já po BCT a letos březen/duben. A je dobře že se lečím jen na špatném oddělení.

Opravdu bych tě chtěl vidět jak by byla tahle bolest tvuj přítel, doufám jen že to nikdy nezjistíš.
Scott
Junior guest

Příspěvekod Scott » 092217AJUN14

Omlouvám se LT že sem ho do toho zatáhl, asi je to muj vnitřní pocit a je to jen v mé hlavě, jsem lhář sedmilhář a neumím se vyrovnat s pravdou a tak sme to potřeboval na někoho hodit. Můj přítel bolest je vlastně imaginární a tak doufám, že mi brzo umožní se s Vámi vidět, opravdu rád Vás uvidím aby jste mi to mohli všechno připomenout osobně a tváří v tvář :)

:bigcheesy: sedmilhář :progeek:
Scott
Junior guest

Příspěvekod Joker » 101028AJUN14

pardon, jen že jsem sem nakoukl.....nechcete to hodit do interního ? řešit na to free speech je takový, ne moc košér podle mě.
Nic než Pardubice ! Fuck off Mechov !
Joker
Private E-2
Private E-2

Unit: ?
Position: házeč joků

Příspěvekod RawenWerwolf » 111105AJUN14

Drahý Scottíku, ráda bych ti připomněla, že se mi podařilo hned asi druhý nebo třetí den BCT strhnout si kůži na celých dlaních a na všech prstech. Což nebyla zrovna zanedbatelná záležitost vzhledem k tomu, že jsem s tím musela absolvovat zbytek BCT a AIT. A jak jsem "zjistila", ruce potřebuješ opravdu na úplně všechno... Asi dva měsíce před tím jsem si léčila akutní skoliozu páteře. Potom mám následkem úrazu rozdrcenou část čéšky v koleni, s čímž žiju už asi 7 let. Od dětství mám tříselnou kýlu, která se mi postupně zhoršuje (zvláště díky cvičením a pracákům), ale zatím se mi daří vyhýbat se operaci. No a v neposlední řadě jsem přijela na BCT s ženskými problémy...
Bolest je můj přítel - díky ní vím, že žiju!
Ano občas si taky fňuknu, že mě něco bolí - ale ty máš universální patent na bebíčka!
SPC Jennifer Fernandez
1/A/1-22IN, 4ID(M)

Steadfast and Loyal!
RawenWerwolf
Guest

Příspěvekod RawenWerwolf » 111107AJUN14

Přikláním se k návrhu Jokera na přesunutí topicu někam do interní sekce ;)
SPC Jennifer Fernandez
1/A/1-22IN, 4ID(M)

Steadfast and Loyal!
RawenWerwolf
Guest

Příspěvekod Scott » 111959AJUN14

Mám za to že je asi na dále zbytečné toto téma dál někde rozebýrat ať už interně nebo ne, protže sem simulant a mam patent na všechno. To že seš ženská je prostě fakt a jako taková máš své dny a je to věc která se dá posunout :) jen tak pro odlehčení, pokud to nevíš.
Scott
Junior guest

Příspěvekod RawenWerwolf » 112118AJUN14

Áááá pán je vtipnej - to je to poslední, co mě trápí. Spíš by ses měl zamyslet, jestli ukňučená ženská nejseš náhodou ty!
SPC Jennifer Fernandez
1/A/1-22IN, 4ID(M)

Steadfast and Loyal!
RawenWerwolf
Guest

Příspěvekod 2LT_David_Oneill » 121809AJUN14

Všichni jste ukňučený ženský a TY dny mám většinou já :numberone:
1LT David O´Neill,PL
USAREURcz, CO
A/1-22IN/4ID, CO
Czech re-enact 96-98/04-06/10-12/12-14
------------------------------
Former Unit: operForce TIS 96 Months
Present Unit: 4ID TIS 178 Months (k 1.8.2015)
2LT_David_Oneill
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Unit: A/1-22IN/4ID
Position: Commanding Officer

Příspěvekod RawenWerwolf » 131001AJUN14

Ty mlč, ty můžeš za všechno :bigcheesy:
SPC Jennifer Fernandez
1/A/1-22IN, 4ID(M)

Steadfast and Loyal!