4ID.CZ Forum - Podmínky pro užívání


Vítejte na našem fóru!


Jsme rádi, že se k nám registrujete. Naše fórum slouží jako hlavní prostředek pro komunikaci. Bez účasti na fóru se člen 4ID prostě neobejde. S ostatními se velice rádi popovídáme. Velice rádi diskutujeme a jsme otevřeni pro všechny náměty a připomínky.

Informace pro nováčky:


Pokud jdete k nám do jednotky, registrujte se sem na fórum až po vyplnění oficiálního náborového formuláře. Ihned po registraci se ozvěte přes soukroumou zprávu (SZ/PM) adminům fóra (2LT_David_Oneill, Kyller) nebo via Facebook, ICQ či kontaktní formulář, ať vám nastaví autorizovaný přístup pro rekruty. Bez toho neuvidíte důležté info jako jsou třeba plánované akce.

Všeobecné informace:


Svým přístupem na „4ID.CZ Forum“ souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „4ID.CZ Forum“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním „4ID.CZ Forum“ s nimi souhlasíte.
Naše fórum beží na systému phpBB, což je řešení internetového fóra, které je vydané pod licencí „General Public License“ a které je možno stáhnout z www.phpbb.com. phpBB software pouze zprostředkovává internetové diskuze. Pro další informace o phpBB navštivte: http://www.phpbb.com/.

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „4ID.CZ Forum“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že „4ID.CZ Forum“ a jeho administrátoři či jiné autorizované osoby mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože „4ID.CZ Forum“ ani phpBB neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá „4ID.CZ Forum“ ani phpBB zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

Note: This forum is currently limited and supported to only czech/slovak speaking users.


Zpět na přihlašovací formulář

cron

Current time

Právě je 221920AOCT20